MK Speed RENT a Car Wypożyczalnia Samochodów. Gwarancja satysfakcji.

Informacje o samochodzie

Volkswagen Golf VII 1.0 TSi 115KM

Koszty wynajmu
1-3 dni
180 zł
4-7 dni
160 zł
> 7 dni
indywidualnie

Cena dotyczy wynajmu na 1 dobę (24h). Podane ceny są wyrażone w kwotach brutto.

Limit kilometrów: 300 km/dobę.

Każdorazowo przy wynajmie auta pobieramy kaucję, płatną przy odbiorze samochodu.

Volkswagen Golf VII 1.0 TSi 115KM

rok produkcji: 2019

Nowoczesny samochód to model funkcjonalny, spełniający wymogi techniczne i wyposażony w najnowszą technologię zapewniającą komfortową i bezpieczną jazdę. Takim autem jest Volkswagen Golf VII – ładne, nowoczesne i w pełni zaawansowane auto oparte na ponadprzeciętnych rozwiązaniach.

VII odsłona VW Golf to samochód, który ma się czym pochwalić pod względem technicznym, gdyż jedną z jego najważniejszych zalet jest nowoczesny komputer pokładowy wyposażony w panel kontroli, cyfrowe wyświetlacze i intuicyjny system sterowania. Znajdziemy tu m.in. informacje dotyczące jazdy oraz funkcję podłączenia telefonu. Obsługa aplikacji, programów i urządzeń jest prosta i wygodna. Samochód posiada również wyciszony i dynamiczny silnik palący około 5-9 litrów na 100 km, w zależności o warunków jazdy. Warto również zwrócić uwagę na:

 • Opony w rozmiarze 225/40 R18 zapewniające bezpieczną i wygodną jazdę,
 • Logicznie poukładamy system Infotainment,
 • Wygodne i obszerne fotele tylnie i przednie,
 • Amortyzatory o zmiennej charakterystyce tłumienia,

System Volkswagen Golfa VII oparty jest na najnowszej technologii zapewniającej wygodę, bezpieczeństwo i komfort jazdy. Samochodem tym możemy pojechać zarówno do miasta, jak i na wieś. W każdym z tych miejsc mogą się przydać jego możliwości. Ekonomiczne spalanie i popularność marki VW sprawią, że każdy w tym aucie poczuje się dobrze. Warto zauważyć, że oferowany przez nas model posiada automatyczną skrzynię biegów.

 • Zadzwoń
  (+48) 608 300 700
 • Email
  serwis@mk-speed.com
 • MK-Speed Rent Car
  Komaszyce 47A
 • Nasza strona
  mkspeedrentacar.eu