MK Speed RENT a Car Wypożyczalnia Samochodów. Gwarancja satysfakcji.

Informacje o samochodzie

Renault Trafic Combi L2 2.0 dCi 150KM

Koszty wynajmu
1-3 dni
350 zł
4-7 dni
330 zł
> 7 dni
indywidualnie

Cena dotyczy wynajmu na 1 dobę (24h). Podane ceny są wyrażone w kwotach netto. Limit kilometrów: 300 km/dobę. Każdorazowo przy wynajmie auta pobieramy kaucję, płatną przy odbiorze samochodu.

Renault Trafic Combi L2 2.0 dCi 150KM

rok produkcji: 2023

Nowy Renault Trafic Combi - towarzysz Twoich podróży.

Jeden z najlepszych samochodów dostawczych, który skutecznie pokazał iż z klasycznego "blaszaka", można stworzyć komfortowe auto osobowe, trafił do naszej floty. Model z rocznika 2023 to najdłuższa wersja nadwozia, z licznymi dodatkami uprzyjemniającymi podróż. 

Modułowa przestrzeń pasażerska

3, 6 lub 9 miejsc: Trafic Combi to wiele możliwości, które pozwolą dopasować wnętrze do swoich potrzeb. Przewoź do 9 osób wraz z bagażami lub wymontuj 2. i 3. rząd, aby zabrać ze sobą jeszcze więcej bagaży i nie stracić niezbędnego komfortu!

Dla bezpieczeństwa Twojego i Twoich pasażerów, Trafic Combi posiada wiele systemów wspomagania jazdy. Ułatw sobie manewrowanie, korzystając z systemu wspomagania parkowania i podróżuj bezpiecznie dzięki systemowi kontroli pasa ruchu, aktywnego regulatora prędkości oraz aktywnego systemu hamowania awaryjnego (AEBS).

Na wakacje, na konferencje, na eventy - wypożycz Renault Trafic Combi i ciesz się podróżą.

 • Zadzwoń
  (+48) 608 300 700
 • Email
  serwis@mk-speed.com
 • MK-Speed Rent Car
  Komaszyce 47A
 • Nasza strona
  mkspeedrentacar.eu