MK Speed RENT a Car Wypożyczalnia Samochodów. Gwarancja satysfakcji.

Informacje o samochodzie

Mercedes-Benz Vito 116CDi 2.2 CDi 163KM

Koszty wynajmu
1-3 dni
350 zł
4-7 dni
300 zł
> 7 dni
indywidualnie

Cena dotyczy wynajmu na 1 dobę (24h). Podane ceny są wyrażone w kwotach netto. Limit kilometrów: 300 km/dobę. Każdorazowo przy wynajmie auta pobieramy kaucję, płatną przy odbiorze samochodu.

Mercedes-Benz Vito 116CDi 2.2 CDi 163KM

rok produkcji: 2018

Wyjątkowo pojemne auto, mogące służyć zarówno jako samochód dostawczy, jak i minibus. Najczęściej wypożyczany z uwagi na drugą opcję. Doskonały weekendowy i wakacyjny komfortowy bus. W naszej wypożyczalni perfekcyjnie przygotowany zarówno podczas letnich wyjazdów, jak i zimowych ferii.

Sześciostopniowa manualna skrzynia biegów daje pełną swobodę kierowcy. To idealny samochód do przewożenia znacznych rozmiarów bagażu – nart, rowerów itp. Wyposażony w przesuwne drzwi, ułatwiające wygodne wsiadanie i ładowanie bagażu podręcznego. Mercedes Vito 116cdi Extralong posiada wspomaganie kierownicy i stabilizację toru jazdy. Bardzo wydajny silnik sprawia, że samochód niewiele pali na dużych dystansach, przez co nie naraża klientów na dodatkowe koszta związane z nadmiernym zużywaniem paliwa. Jak na auto o sporym udźwigu, Mercedes Vito jest kompaktowy oraz łatwy w prowadzeniu. Z pewnością zadowoli mniej doświadczonych kierowców aut osobowych i ciężarowych.

 • Zadzwoń
  (+48) 608 300 700
 • Email
  serwis@mk-speed.com
 • MK-Speed Rent Car
  Komaszyce 47A
 • Nasza strona
  mkspeedrentacar.eu