MK Speed RENT a Car Wypożyczalnia Samochodów. Gwarancja satysfakcji.

Informacje o samochodzie

Mercedes-Benz VITO 116CDI Extra Long 4x4 116 CDI 163KM

Koszty wynajmu
1-3 dni
450 zł
4-7 dni
420 zł
> 7 dni
indywidualnie

Cena dotyczy wynajmu na 1 dobę (24h). Podane ceny są wyrażone w kwotach netto. Limit kilometrów: 300 km/dobę. Każdorazowo przy wynajmie auta pobieramy kaucję, płatną przy odbiorze samochodu.

Mercedes-Benz VITO 116CDI Extra Long 4x4 116 CDI 163KM

rok produkcji: 2023

Rozpieszcza komfortem

Reprezentacyjny specjalista sprzyjający dobremu samopoczuciu. Vito Tourer SELECT jest specjalistą od nadzwyczaj komfortowego przewozu osób. Jego atrakcyjny wygląd zewnętrzny, z obręczami kół ze stopu metali lekkich i zderzakami lakierowanymi w kolorze nadwozia zachęca do zajęcia miejsca w środku. W przestrzeni pasażerskiej komfortowe fotele dbają o wygodę pasażerów.

Także kierowca ma wiele powodów, by czuć się dobrze: jego komfortowy fotel można wyregulować zgodnie z indywidualnymi potrzebami. Kierownica wielofunkcyjna z komputerem podróżnym oraz zintegrowana tablica wskaźników umożliwiają mu wygodne wywoływanie informacji i sterowanie funkcjami pojazdu. Ponadto klimatyzacja TEMPMATIC pomaga kierowcy zachować chłodny osąd sytuacji.

Bezpiecznie do celu.

Z zastosowania wzorcowych systemów bezpieczeństwa i wspomagania w Vito Tourer wszyscy mogą odnieść korzyść: Ty, Twoi pasażerowie, a także inni użytkownicy dróg. Standardowe wyposażenie bezpieczeństwa obejmuje np. asystenta bocznego wiatru i asystenta utrzymania koncentracji ATTENTION ASSIST. Do tego dochodzą poduszki powietrzne i sygnalizacja niezapięcia pasów dla kierowcy i pasażera z przodu. Opcjonalnie dostępne są poduszki powietrzne boczne i nadokienne. Na życzenie uzyskasz wsparcie w postaci aktywnego asystenta układu hamulcowego, aktywnego asystenta utrzymania odległości DISTRONIC oraz asystentów utrzymania pasa ruchu1 i martwego punktu z alarmem Rear Cross Traffic Alert.

Warianty ustawienia siedzeń na każdą potrzebę.

W zależności od liczby pasażerów i żądanego poziomu komfortu Vito Tourer SELECT oferuje specjalne i elastyczne rozwiązania dla wymagającego przewozu osób. Wstępnie skonfigurowany układ siedzeń w przestrzeni pasażerskiej można doskonale dopasować do indywidualnych wymagań dzięki wielu wariantom ustawienia siedzeń. W przestrzeni pasażerskiej Vito Tourer w wersji ekstra długiej przy układzie siedzeń 2-3-3 w trzech rzędach można przewieźć nawet osiem osób. Przy całej wielkości swojego wnętrza ma jedynie 1890 mm1 wysokości, dzięki czemu bezproblemowo wjedzie do większości garaży, parkingów wielopoziomowych i podziemnych oraz myjni.

Zapraszamy do naszej Wypożyczalnia - sprawdź w podróży nowego Mercedesa Vito z napędem 4x4.

 • Zadzwoń
  (+48) 608 300 700
 • Email
  serwis@mk-speed.com
 • MK-Speed Rent Car
  Komaszyce 47A
 • Nasza strona
  mkspeedrentacar.eu