MK Speed RENT a Car Wypożyczalnia Samochodów. Gwarancja satysfakcji.

Informacje o samochodzie

KIA Sportage 1.6 T-GDI 150KM

Koszty wynajmu
1-3 dni
250 zł
4-7 dni
230 zł
> 7 dni
indywidualnie

Cena dotyczy wynajmu na 1 dobę (24h). Podane ceny są wyrażone w kwotach brutto. Limit kilometrów: 300 km/dobę. Każdorazowo przy wynajmie auta pobieramy kaucję, płatną przy odbiorze samochodu.

KIA Sportage 1.6 T-GDI 150KM

rok produkcji: 2023

Moc inspiracji

KIA od kilku lat udowadnia, że projektuje samochody, które inspirują i sprawiają, że dostrzegasz nowe horyzonty. Przekonaj się, jak ekscytujące może być korzystanie z nowoczesnego samochodu. Zapraszamy w fascynującą podróż.

Kia Sportage to miejski SUV, który pozwala cieszyć się nową jakością jazdy. Zaprojektowany z myślą o kierowcy. Łączy nowoczesne rozwiązania z wnętrzem wysokiej klasy. Dzięki zachwycającej linii i sportowym detalom nie sposób przejść obok niego obojętnie. Wypożycz od nas nową Kia Sportage i poznaj świat nieustającej inspiracji.

Usiądź za kierownicą nowej Kia Sportage. Ciesz się wygodą i jakością dopracowanego, eleganckiego wnętrza. Rozwiązaniami, które KIA tworzy z myślą o kierowcy i pasażerach. Spójrz na 12,3-calowy wyświetlacz zegarów cyfrowych zintegrowany z 12,3-calowym ekranem dotykowym systemu multimedialnego. Inspiracja może też płynąć z interesującego i pięknego wnętrza. Zaprojektowano je z myślą o połączeniu nowych technologii z wysokiej klasy materiałami i nowoczesną stylistyką. 12,3-calowy wyświetlacz zegarów cyfrowych zintegrowano z 12,3-calowym ekranem dotykowym systemu multimedialnego, który zapewnia dostęp do usług łączności. Całość idealnie wkomponowano w deskę rozdzielczą. Wszędzie zastosowano najlepsze materiały wykończeniowe i tkaniny. Pasażerowie siedzący z tyłu mają dużo miejsca na nogi, ergonomiczne fotele zapewniają pełną wygodę. System audio Harman Kardon z 8 głośnikami wypełnia wnętrze krystalicznie czystym dźwiękiem, a w pełni automatyczna klimatyzacja trójstrefowa oznacza pełen komfort. Kia Sportage daje przyjemność z jazdy nie tylko kierowcy, ale również pasażerom.

 • Zadzwoń
  (+48) 608 300 700
 • Email
  serwis@mk-speed.com
 • MK-Speed Rent Car
  Komaszyce 47A
 • Nasza strona
  mkspeedrentacar.eu