MK Speed RENT a Car Wypożyczalnia Samochodów. Gwarancja satysfakcji.

Informacje o samochodzie

KIA Optima 1.6 180KM

Koszty wynajmu
1-3 dni
250 zł
4-7 dni
200 zł
> 7 dni
indywidualnie

Cena dotyczy wynajmu na 1 dobę (24h). Podane ceny są wyrażone w kwotach brutto.

Limit kilometrów: 300 km/dobę.

Każdorazowo przy wynajmie auta pobieramy kaucję, płatną przy odbiorze samochodu.

KIA Optima 1.6 180KM

rok produkcji: 2019

Potrzebujesz zadbane, dynamiczne auto z bogatym wyposażeniem? Jeśli tak, to KIA Optima jest idealną odpowiedzią na Twoje zapotrzebowanie. Alternatywny, głęboki czerwony kolor idealnie utożsamia się z aktywnym kierującym. Przestronne wnętrze, dokładne wykończenia i przede wszystkim duża ilość miejsca dla każdego czynią Optimę godną polecenia na każdą okazję.

Niewątpliwie duże walory estetyczne spowodowały najwyższe zaufanie dla tego auta. Klienci Mk Speed Rent a Car z powodzeniem wykorzystywali ten model KIA do długis tras międzynarodowych, wycieczek rodzinnych po Polsce lub regionie. Ponadto ten dynamiczny 180-konny model perfekcyjnie zawoził kilkakrotnie młodą parę do ślubu, a także odbierał gości z lotniska.

Dlaczego KIA Optima jest warta uwagi i godna polecenia? Po pierwsze jej atrakcyjna cena, innowacyjny design, bogate wyposażenie i ponadprzeciętna moc to idealne połączenie dla nawet najbardziej wymagającego klienta. Z pewnością komfort jazdy tym autem to górna granica stawki. Benzynowa silnik jest praktycznie niesłyszalny, obszerny bagażnik pomieści wszystkie wyjazdowe walizki, a od Mk Speed Rent a Car dostaniecie gratis uchwyt na rowerowy na letni wyjazd.

 • Zadzwoń
  (+48) 608 300 700
 • Email
  serwis@mk-speed.com
 • MK-Speed Rent Car
  Komaszyce 47A
 • Nasza strona
  mkspeedrentacar.eu