MK Speed RENT a Car Wypożyczalnia Samochodów. Gwarancja satysfakcji.

Informacje o samochodzie

Hyundai Tucson 1.6 T-GDI 150KM, automat

Koszty wynajmu
1-3 dni
250 zł
4-7 dni
230 zł
> 7 dni
indywidualnie

Cena dotyczy wynajmu na 1 dobę (24h). Podane ceny są wyrażone w kwotach brutto. Limit kilometrów: 300 km/dobę. Każdorazowo przy wynajmie auta pobieramy kaucję, płatną przy odbiorze samochodu.

Hyundai Tucson 1.6 T-GDI 150KM, automat

rok produkcji: 2023

Powitajmy rewolucję. Hyundai TUCSON nie jest ewolucją swojego poprzednika – to prawdziwa rewolucja w projektowaniu. Samochód otrzymał większy i szerszy korpus niż jego poprzednik. Muskularna sylwetka łączy dynamiczne proporcje i ostre kąty z pełnymi powierzchniami, co nadaje progresywnego wyglądu. Jest to pierwszy SUV marki Hyundai, który został opracowany zgodnie z nową filozofią designu marki zwanej Sensuous Sportiness. Kierunek ten charakteryzuje harmonia pomiędzy czterema podstawowymi elementami: proporcjami, architekturą, stylistyką i technologią. Jej założeniem jest nadanie samochodom Hyundai zmysłowego i emocjonalnego charakteru, uzyskanego za pomocą innowacyjnych technologii i rozwiązań.

Najlepsze w klasie opcje bezpieczeństwa.

Ciesz się jeszcze większym spokojem dzięki najlepszym w swojej klasie zaawansowanym układom wspomagania jazdy oraz pakietowi bezpieczeństwa aktywnego z szeregiem innowacyjnych funkcji.

Silnik benzynowy Smartstream.

1,6-litrowy silnik benzynowy T-GDI Smartstream jest dostępny w dwóch wersjach: 150 KM lub 180 KM z manualną, 6-biegową skrzynią i napędem na 2 koła. Jest wyposażony w unikalną technologię zmiennych czasów otwarcia zaworów (CVVD), który zapewnia optymalne osiągi, obniża zużycie paliwa i jest przyjazny dla środowiska.

Nowy poziom komfortu

Dzięki nowej platformie, wnętrze jest teraz dłuższe i szersze – nie tylko lepsze, ale po prostu większe. Zajmij miejsce w przestronnej, budującej wrażenie otwartości kabinie, która zapewnia komfort na najwyższym poziomie. Przestrzeń dla pasażerów w drugim rzędzie jest jedną z największych w swojej klasie i to zarówno w wersji z silnikiem spalinowym, jak i hybrydowej – a to wszystko, dzięki umieszczeniu akumulatora pod tylną kanapą. Hyundai TUCSON zapewnia nie tylko niezapomniane wrażenia z jazdy, ale także przestrzeń i komfort dla wszystkich pasażerów – niezależnie od celu podróży

 

 • Zadzwoń
  (+48) 608 300 700
 • Email
  serwis@mk-speed.com
 • MK-Speed Rent Car
  Komaszyce 47A
 • Nasza strona
  mkspeedrentacar.eu