MK Speed RENT a Car Wypożyczalnia Samochodów. Gwarancja satysfakcji.

Informacje o samochodzie

Audi Q5 2.0 TDi 204KM

Koszty wynajmu
1-3 dni
350 zł
4-7 dni
320 zł
> 7 dni
indywidualnie

Cena dotyczy wynajmu na 1 dobę (24h). Podane ceny są wyrażone w kwotach brutto. Limit kilometrów: 300 km/dobę. Każdorazowo przy wynajmie auta pobieramy kaucję, płatną przy odbiorze samochodu.

Audi Q5 2.0 TDi 204KM

rok produkcji: 2023

Nowa definicja SUV-a - Audi Q5 Sportback

Nowe Audi Q5 Sportback łączy zalety dynamicznego silnika z codzienną funkcjonalnością SUV-a. Linia dachu nawiązująca do coupé to wyraz sportowych aspiracji, a stały napęd na cztery koła quattro gwarantuje pewność i emocje w każdej podróży.

Każda podróż to obietnica

Nowe Audi Q5 Sportback zachwyca dynamiczną i charyzmatyczną stylistyką. Szeroki, łagodnie opadający tył podkreśla linię dachu przypominającą coupé i akcentuje koła, a wraz z nimi napęd quattro. Dyfuzor z poprzeczką, chromowana listwa biegnąca na całej szerokości pojazdu oraz sportowy spojler dachowy dopełniają dynamiczny design.

Porywająca dynamika jazdy

Nowe Audi Q5 Sportback imponuje dynamicznym przyspieszeniem i zwinnym prowadzeniem. Wyposażony jest w napęd quattro z technologią ultra, który w zależności od potrzeb, błyskawicznie przekazuje momenty na oś przednią i tylną. Zapewnia ponadto precyzję manewrowania, gwarantując sportowe prowadzenie i emocje. Dzięki systemowi Audi drive select można dopasować charakterystykę pojazdu do preferencji kierowcy lub przebiegu trasy. Dostępne tryby mogą oferować więcej dynamiki lub komfortu, a także indywidualną konfigurację wspierającą jak najlepsze wrażenia z jazdy.

Wnętrze: funkcjonalne i stylowe

Nawet z delikatnie pochylonym tyłem nowe Audi Q5 Sportback oferuje dużo miejsca dla pięciu osób, w tym przestrzeń na głowę i nogi. 

 • Zadzwoń
  (+48) 608 300 700
 • Email
  serwis@mk-speed.com
 • MK-Speed Rent Car
  Komaszyce 47A
 • Nasza strona
  mkspeedrentacar.eu