MK Speed RENT a Car Wypożyczalnia Samochodów. Gwarancja satysfakcji.

Informacje o samochodzie

Audi A6 2.0 TDi 204KM

Koszty wynajmu
1-3 dni
350 zł
4-7 dni
300 zł
> 7 dni
indywidualnie

Cena dotyczy wynajmu na 1 dobę (24h). Podane ceny są wyrażone w kwotach brutto.

Limit kilometrów: 300 km/dobę.

Każdorazowo przy wynajmie auta pobieramy kaucję, płatną przy odbiorze samochodu.

Audi A6 2.0 TDi 204KM

rok produkcji: 2021

Audi A6 to reprezentant klasy wyższej, produkowany przez niemiecki koncern nieprzerwanie od 1994 roku. W ofercie marki spod znaku czterech pierścieni, model A6 zastąpił bardzo udany model 100, od razu stając się czołowym graczem w najwyższej klasie.

Nasz model to auto z aktualnej gamy Audi, wyprodukowane w 2021 roku. Jest to już ósma generacja tej luksusowej limuzyny segmentu Premium, mierząca aż 4939mm długości i oferująca aż 530l pojemności bagażowej.

Audi A6, ze znakomitym napędem Quattro i automatyczną skrzynią S-tronic, to znakomita propozycja nie tylko na letnie wyjazdy. Komfortowa 7-stopniowa skrzynia biegów S-tronic pozwala cieszyć się jazdą o każdej porze roku. Dynamika zawarta w jednostce napędowej zasilanej dieslem pozwala na "zebranie się" auta do 100 kilometrów na godzinę w czasie poniżej 8 sekund. Dzięki temu manewr wyprzedzania będzie krótki i dynamiczny, a co za tym idzie – bezpieczniejszy.

Nowoczesne silniki Audi pozwalają na zachowanie ekonomii. Średnie zużycie paliwa w cyklu mieszanym A6 Quattro to według zapewnień producent 6,3 litra na każde 100km. Po kilku przejazdach i testach innych klientów potwierdzamy, że 6,5l przy normalnej jeździe, to wynik naturalny do osiągnięcia.

Udogodnienia w postaci czytnika znaków drogowych, elektromechanicznego wspomagania kierownicy, świateł LED pozwalają wczuć się w klimat mijanych kilometrów i naprawdę cieszyć się podróżą. Ponadto każde kolejne A6 robi jeszcze większe wrażenie pod względem ilości miejsca. Fotel kierowcy i pasażera pozwalają na bardzo duży komfort. Do pełnego odprężenia wystarczy ulubiona muzyka w dźwięku stereo z aż 8 standardowo wyposażonych głośników.

 • Zadzwoń
  (+48) 608 300 700
 • Email
  serwis@mk-speed.com
 • MK-Speed Rent Car
  Komaszyce 47A
 • Nasza strona
  mkspeedrentacar.eu