MK Speed RENT a Car Wypożyczalnia Samochodów. Gwarancja satysfakcji.

Informacje o samochodzie

Audi A5 Sportback 2.0 TFSi 190KM

Koszty wynajmu
1-3 dni
300 zł
4-7 dni
250 zł
> 7 dni
indywidualnie

Cena dotyczy wynajmu na 1 dobę (24h). Podane ceny są wyrażone w kwotach brutto.

Limit kilometrów: 300 km/dobę.

Każdorazowo przy wynajmie auta pobieramy kaucję, płatną przy odbiorze samochodu.

Audi A5 Sportback 2.0 TFSi 190KM

rok produkcji: 2019

Audi A5 to reprezentant sportowych coupe, który łączy w sobie niemiecką precyzję i technologię, z nutką torowej adrenaliny i elegancji. Pierwsza generacja została zaprezentowana w 2007 roku, a z projekt odpowiadał Walter de Silva. Na targach motoryzacyjnych w Paryżu, jesienią 2016 roku, Audi zaprezentowała drugą, aktualną dzisiaj linię swojego sportowego, 5-drzwiowego liftbacka.

Do naszej wypożyczalni MK Speed Rent a Car Audi A5 Sportback trafiło 10. grudnia 2020 roku, jako Mikołajkowy prezent dla naszych Klientów. To oni bowiem coraz częściej pytali o samochody spod znaku czterech pierścieni. A takie marzenia i prośby trzeba spełniać. 

Nasze Audi A5 Sportback to model drugiej generacji. Już pierwsze wrażenie jest znakomite. Komponenty i jakość wykonania są odczuwalne nie tylko w komfortowym wnętrzu, ale również na każdej nawierzchni drogi. Pomimo, że to sportowa wersja przeznaczona do długich odcinków autostrady, to kilkukrotnie przekonaliśmy się, że auto celująco zdaje egzamin nawet na najbardziej wymagających drogach.

Automatyczna skrzynia biegów, nowoczesna technologia, która przejawia się przede wszystkim w dynamicznym silniku, którego spalanie to poziom ok: 6.3l, oraz wszechobecna, naszpikowana elektronika pozwala na poznanie tego modelu na nowo, nawet największym fanom Audi A5 Sportback.

 • Zadzwoń
  (+48) 608 300 700
 • Email
  serwis@mk-speed.com
 • MK-Speed Rent Car
  Komaszyce 47A
 • Nasza strona
  mkspeedrentacar.eu